ویزای آلمان

کشورهای اروپایی همواره مورد توجه بسیاری از افراد برای تفریح و انجام کارهای اقتصادی و یا تحصیل بوده است. یکی از مهمترین کشورهای اروپایی که دارای پتانسیل های بیشماری می باشد، کشور آلمان است. لذا دریافت ویزای آلمان به عنوان یکی از کشورهای اروپایی همواره مورد توجه بسیاری از افراد بوده و هست. دریافت ویزای آلمان دارای نکات و قواعد خاصی می باشد که ما در این متن قصد داریم این قواعد و نکات را مورد بررسی قرار دهیم. چنانچه قصد سفر به آلمان و یا اقامت در آن را دارید، ما را در خدمات ویزا همراهی نمایید، تا بتوانید با نکات مختلف آن آشنا شوید.

ویدئو آموزش درخواست آنلاین ویزای آلمان

کشور آلمان

 کشور آلمان به عنوان یکی از کشورهای اروپایی دارای قدرت بسیاری در صنایع مختلف می‌ باشد. این کشور بعد از جنگ جهانی دوم به شدت تضعیف شد، وگرنه امروزه یکی از بزرگترین ابر قدرت ها در دنیا محسوب می‌ شد. آلمان دارای مساحت ۳۵۷ کیلومتر مربع است و جمعیتی برابر ۸۱ میلیون و ۸۳ هزار نفر را در خود جای داده است. این جمعیت برای کشورهای اروپایی بسیار زیاد است و آلمان یکی از کشورهای بزرگ و پرجمعیت در حوزه اتحادیه اروپا محسوب می ‌شود. کشور آلمان اقتصادی بر پایه یورو دارد و درآمد و کار در آن بسیار مناسب می باشد.

لذا همین موضوع باعث شده تا با توجه به پتانسیل های مختلف و بی نظیری که در این کشور موجود است، بسیاری از افراد ویزاهای مختلف این کشور را دریافت کرده و برای اقامت در آن اقدام نمایند. چگونگی دریافت ویزای آلمان و انواع مختلف این ویزاها و نکاتی که در مورد گرفتن آن ها وجود دارد، همواره می‌ تواند مورد توجه بسیاری از افراد باشد. لذا در ادامه این موضوعات را به خوبی بررسی خواهیم کرد.

کشور آلمان

چگونگی دریافت وقت سفارت آلمان

افرادی که قصد دریافت ویزای آلمان را دارند، باید یک روند کلی را برای دریافت این ویزا طی نمایند. اولین اقدامی که افراد برای دریافت ویزای آلمان باید انجام دهند  دریافت وقت سفارت این کشور می باشد. اما این که چگونه وقت سفارت آلمان را دریافت نماییم، خود مورد بحث می باشد. افراد برای دریافت وقت سفارت آلمان می توانند با استفاده از روش ‌های مختلف حضوری و یا غیر حضوری مراجعه نمایند و این وقت را دریافت نمایند.

روش حضوری به این صورت می باشد که افراد برای دریافت وقت به خود سفارت مراجعه نموده و وقت لازم را دریافت ‌کنند. اما از روش‌های دیگر می ‌توان به روش اینترنتی برای دریافت وقت سفارت آلمان استفاده کرد. شما می توانید از خدمات وب سایت خدمات ویزا و مشاورانی که در شرکت ما وجود دارد. برای دریافت وقت سفارت آلمان استفاده کرده و نسبت به انجام پروسه دریافت ویزا اقدام نمایید.

چگونگی دریافت وقت سفارت آلمان

سفارت آلمان و اطلاعات در مورد آن

سفارت آلمان به عنوان یکی از سفارت های فعال در ایران فعالیت خود را همواره ادامه داده است. افرادی که قصد دریافت وقت سفارت آلمان را دارند، می توانند با مراجعه به آدرس تهران، خیابان جوادیه، خیابان فردوسی، نبش کوچه برلن مراجعه نموده و نسبت به دریافت وقت سفارت اقدام نمایند. افراد می توانند برای پرسیدن سوال های خود از تلفن استفاده نمایند. افراد برای مراجعه به سفارت آلمان می توانند از روزهای یکشنبه تا پنجشنبه به آن مراجعه نمایند. ساعت مراجعه همه روزه به جز روزهای یکشنبه، چهارشنبه و پنجشنبه از ساعت ۷ الی ۱۶ می باشد و در روزهای گفته شده تا ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه می باشد. لذا افراد می ‌توانند برای انجام کارهای خود در این ساعات به آن مراجعه نمایند.

سفارت آلمان و اطلاعات در مورد آن

دریافت ویزای آلمان

همانطور که در متن بالا به آن اشاره شد اولین کار برای دریافت ویزای آلمان وقت سفارت آلمان می باشد لذا زمانی که دریافت کردید یک روز به عنوان روز مصاحبه حضوری برای شما تعیین میشود شما میتوانید در این روز به صورت حضوری به آدرس سفارت مراجعه نموده و دلایل و ادله ای که برای سفر به این کشور دارید را به مسئولین ارائه دهید

شما می توانید با استفاده از خدمات مشاوره ای ما بهترین عملکرد را در زمان مصاحبه حضوری داشته باشید لذا پس از آنکه در این سفارت مصاحبه حضوری را پشت سر گذاشتید مسئولین سفارت با توجه به دلایل و ادله که شما نسبت به دادن و یا ندادن ویزای آلمان اقدام مینمایند. چنانچه مسئولین این کشور جواب مثبتی برای دریافت ویزای آلمان به افراد بدهند، آن ها می توانند نسبت به انجام سایر اقدامات برای سفر به این کشور اقدام نمایند. دریافت ویزای آلمان با توجه به نوع سفری که افراد به این کشور دارند، می تواند شرایط مختلفی داشته باشد. به طور مثال دریافت ویزای اقامت دائم در این کشور با دریافت ویزای گردشگری بسیار متفاوت می باشد.

دریافت ویزای آلمان

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای آلمان

افرادی که قصد دریافت ویزای آلمان را دارند باید یک سری از مدارک را به سفارت این کشور تحویل دهند. از مدارکی که باید به سفارت آلمان تحویل داد، می توان به مدارک هویتی افراد مانند مدارک شناسایی، شناسنامه، کارت ملی و پاسپورت افراد به صورت اصل و رونوشت نام برد. لازم به ذکر است افراد باید یک قطعه عکس رنگی تمام رخ زمینه سفید که در شش ماه اخیر گرفته شده باشد را به سفارت این کشور ارائه دهند.

این مدارک مدارکی می باشند که افراد به صورت خودکار برای هر نوع ویزایی باید آماده نمایند. لازم به ذکر است سایر مدارکی که افراد به سفارت باید تحویل دهند، با توجه به نوع ویزا میتواند متفاوت باشد. از این مدارک میتوان به مدارک تحصیلی، درمانی، ازدواج، سرمایه گذاری، خرید ملک و… اشاره کرد. لازم به ذکر است افرادی که قصد اقامت دائم در این کشور را دارند، باید پرینت حساب های خود را برای اثبات تمکن مالی به سفارت آلمان ارائه دهند.

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای آلمان

ویزای تحصیلی آلمان

یکی از نمونه ویزا های پر طرفدار ویزای آلمان، ویزای تحصیلی این کشور می باشد. با توجه به اینکه شرایط آموزشی و تحصیلی در کشور آلمان بسیار مناسب می باشد، بسیاری از افراد برای دریافت ویزای تحصیلی این کشور اقدام می نمایند. لذا افرادی که قصد دریافت ویزای تحصیلی را دارند، می توانند با ارائه بورسیه نامههایی که از دانشگاه های مختلف آلمان دریافت کردهاند، راه دریافت ویزای آلمان برای خود را هموار کنند.

بورسیه نامه ها مانند دعوتنامه های مختلفی می باشد که از کشور آلمان برای افراد ارسال می شوند. حکم دعوتنامه ها به این صورت است که می تواند افراد را به راحتی به ویزای تحصیلی آلمان برساند. لذا ما می توانیم برای دریافت ویزای تحصیلی آلمان افراد را راهنمایی و یاری نماییم. مشاوران و وکلای ما همواره توانسته اند ویزاهای مختلف تحصیلی در مقاطع متفاوت را برای افراد به ارمغان آورند. پس اگر قصد دارید به راحتی ویزای تحصیلی آلمان را دریافت نمایید، حتماً از خدمات ما استفاده کنید.

ویزای تحصیلی آلمان

ویزای تجاری آلمان

ویزای تجاری آلمان به عنوان یکی از ویزاهای پرطرفدار همواره صادر شده و به بسیاری از متقاضیان اقامت در این کشور داده می شود. لذا این ویزا برای افرادی که به دنبال انجام کسب و کارهای مختلف در آلمان و یا ایجاد شرکت های تجاری متفاوت هستند، صادر می شود.

افراد برای دریافت این نوع از ویزای تجاری، ابتدا باید مدارک مورد نیاز با فعالیت تجاری خود در آلمان را به سفارت این کشور ارائه داده و سپس نسبت به دریافت این نوع از ویزای آلمان اقدام نمایند. لازم به ذکر است افراد برای دریافت این نوع از ویزا می توانند سرمایه گذاری های مختلفی در کشور آلمان صورت دهند و این ویزا را از این طریق نیز دریافت نمایند. شرکت ما در راستای دریافت این نوع از ویزا برای بسیاری از افراد فعالیت های مختلفی را انجام می دهد و با توجه به مشاوران و وکلای که در شرکت ما است این ویزا را با کمترین زمان برای آن ها دریافت خواهیم کرد.

ویزای تجاری آلمان

ویزای ازدواج آلمان

افرادی که قصد دریافت ویزای آلمان را دارند، می توانند از طریق ازدواج با فردی که تابعیت آلمان را دارد، نسبت به دریافت ویزای آلمان اقدام نمایند. افرادی که قصد دریافت این نوع از ویزای آلمان را دارند، باید همسری را انتخاب نمایند که حتما تابعیت آلمان را داشته باشد و بتواند هزینه های زوج خود را در این کشور تامین نماید. لازم به ذکر است هیچگونه محدودیت در این رابطه برای افراد بالای ۱۸ سال وجود ندارد.

افرادی که قصد دارند از این طریق به آلمان سفر نمایند باید حداقل ۱۸ ماه در آلمان اقامت داشته باشند، تا بتوانند ویزای دائم این کشور را دریافت کنند. لذا محدودیتی برای جنسیت افراد وجود ندارد. یعنی آقایان نیز می توانند با ازدواج با یک زن آلمانی این ویزا را دریافت نمایند و همینطور برعکس آن نیز صادق می باشد. توصیه ما این است برای دریافت ویزای ازدواج آلمان حتما از خدمات شرکت ما در این راستا استفاده نمایید.

ویزای توریستی آلمان

یکی از ویزا های پرطرفدار آلمان که مورد توجه بسیاری از افراد برای سفر به کشور آلمان قرار می گیرد، ویزای توریستی آلمان می باشد. این نوع از ویزا طرفداران بسیاری در کشورهای مختلف دنیا را دارد و با توجه به اینکه جذب توریست و گردشگر برای کشور آلمان درآمد زا می باشد، این نوع از ویزا اغلب مورد موافقت سفارت قرار می گیرد. افراد برای دریافت ویزای توریستی آلمان، باید پروسه انجام آن را طی کرده و سپس با دریافت بلیط هواپیما رفت و برگشت، گردش در آلمان را تجربه نمایند.

لازم به ذکر است ویزای توریستی آلمان می تواند با دعوت بستگان و ارسال دعوتنامه هایی از طرف آن ها همراه شود. این دعوتنامه ها می تواند، روند دریافت ویزا توریستی آلمان را برای افراد آسان تر نماید. مدت زمان این ویزا تا ۹۰ روز می باشد و افراد پس از آن باید خاک کشور آلمان را ترک نمایند. لذا مشاوران ما می توانند در راستای دریافت این نوع از ویزای آلمان افراد را یاری دهند.

ویزای توریستی آلمان

ویزای شرکت در مسابقات ورزشی و هنری آلمان

کشور آلمان به عنوان یکی از کشورهای با پتانسیل در زمینه های مختلف محسوب می شود. این کشور دارای شرایط بسیار خوبی برای مسابقات ورزشی و هنری می باشد. با توجه به مسابقات ورزشی و هنری مختلفی که در این کشور صورت می گیرد و بسیاری از آن ها به صورت بین المللی می باشند، افراد ورزشکار و یا هنرمندی که قصد انجام مسابقات و یا فعالیتهای هنری در این کشور را دارند، می توانند با مراجعه به سفارت آلمان، نسبت به دریافت ویزای این کشور اقدام نمایند.

در بسیاری از اوقات، فستیوال های مهم هنری مانند جشنواره های تئاتر و یا فیلم در این کشور وجود دارند و در بسیاری از اوقات این فستیوال ها و یا مسابقات مختلف از ورزشکاران و یا هنرمندان دعوت به عمل می آورند. لذا دریافت این نوع از ویزا بسیار آسان می باشد و حتی برای افرادی که هنوز به خدمت سربازی نرفته اند، می توانند به راحتی صادر شود. مشاوران ما می تواند با ارائه خدمات دریافت ویزا به گروه های ورزشی و هنری که قصد فعالیت های مختلف در آلمان را دارند، خدمات خود را ارائه دهند.
تصویر ۱۰

ویزای شرکت در مسابقات ورزشی و هنری آلمان

ویزای پزشکی آلمان

کشور آلمان به عنوان یکی از پیشروترین کشورها در صنایع پزشکی و درمانی محسوب می شود. لذا این کشور با بیمارستان های مجهز و مختلفی که در خود دارد، همواره خدمات پزشکی خوبی را به افراد ارائه می دهد. لذا افراد برای دریافت این نوع از ویزای آلمان، می توانند با ارائه مدارک پزشکی خود نسبت به دریافت ویزای پزشکی آلمان اقدام نمایند. افرادی که به عنوان همراه بیمار به این کشور سفر می کنند نیز، می توانند نسبت به دریافت ویزای این کشور اقدام نمایند. لذا ویزای درمانی آلمان به صورت محدود برای افراد صادر می شود و پس از پایان مدت آن، افراد باید به کشور خود باز گردند. لازم به ذکر است خدمات ویزا می تواند با توجه به نوع این ویزا در کمترین زمان ویزای درمانی آلمان را برای افراد دریافت نمایند.

ویزای پزشکی آلمان

هزینه دریافت ویزای آلمان

افرادی که قصد دریافت ویزای آلمان را دارند، باید به این نکته توجه داشته باشند که برای دریافت این نوع از ویزا باید یک هزینه را برای آن در نظر بگیرند. هزینه انواع ویزا با توجه به نوع آن ها می تواند متفاوت باشد. به طور مثال هزینه ویزای توریستی با ویزای اقامت دائم در این کشور بسیار متفاوت میباشد. هزینه ابتدایی که افراد برای دریافت ویزای آلمان انجام می دهند، هزینه ای برای دریافت وقت سفارت این کشور می باشد. پس از آن که وقت سفارت این کشور را دریافت نمودید و مرحله مصاحبه حضوری را رد کردید، باید با توجه به جواب مسئولین این کشور، سایر هزینه های مربوط به دریافت ویزا را انجام دهید.

تعداد روزهای اقامت در کشور آلمان می تواند، بر هزینه ویزا تاثیر گذار باشد. در بعضی از اوقات ویزای آلمان به صورت فوری از سفارت درخواست می شود که قیمت آن در مقایسه با ویزای معمولی کمی بالاتر می باشد. لازم به ذکر است سایر هزینه هایی مختلفی که افراد برای دریافت ویزای کشور آلمان باید صورت دهند، هزینه خدماتی است وکلا و شرکت های مختلف در راستای دریافت ویزا به آن ها ارائه می دهند. شرکت ما به عنوان یکی از ارائه دهنده های خدمات ویزای آلمان، می تواند این خدمات را با کمترین هزینه به افراد ارائه دهد.

هزینه دریافت ویزای آلمان

استفاده از موسسات مختلف و وکلا برای دریافت ویزای آلمان

افرادی که قصد دریافت ویزای آلمان را دارند، می توانند با استفاده از خدمات مختلفی که موسسات و وکلای مختلف که در امر ارائه ویزا به افراد فعالیت می کنند، اقدام نمایند. شرکت ما به عنوان یکی از ارائه دهنده های خدمات دریافت ویزا های مختلف کشور آلمان، می توانند شما را برای دریافت این ویزا همراهی نمایند.

لازم به ذکر است که این خدمات فقط به صورت بخش خاصی به افراد ارائه می شود و در بعضی از اقدامات مربوط به دریافت ویزا به مانند مصاحبه حضوری و انگشت نگاری ها، افراد باید خودشان به صورت حضوری به محل سفارت مراجعه نمایند. مزایای استفاده از خدمات شرکت ما و مشاورانی که در این امر وجود دارند، به این صورت می باشد که افراد به راحتی و با آسودگی خاطر بیشتری می توانند نسبت به دریافت این ویزا اقدام نمایند و در پایان مبلغی را به عنوان دستمزد به مشاوران ما پرداخت نمایند.

مدت زمان ویزای آلمان

افرادی متقاضی ویزای آلمان، باید بدانند که مدت زمان ویزای آلمان با توجه به نوع آن ویزا، میتواند متفاوت باشد. به طور مثال ویزاهای غیر دائم، به مانند ویزا های توریستی این کشور اغلب به مدت ۹۰ روزه برای افراد صادر می شوند. نوع سفری که افراد به آلمان دارند، می تواند در زمان ویزای این کشور تاثیرگذار باشد. به طور مثال بعضی از افراد برای تحصیل به این کشور ویزای آن را دریافت می نمایند که با توجه به مقطع تحصیلی که در آن هستند، مدت زمان این ویزا متفاوت می باشد.

البته ویزاهای دائم این کشور به صورت مقطعی برای افراد تمدید می شود و تا پایان یک سال این ویزا باید در سفارت مورد بررسی قرار گیرد و سپس نسبت به تمدید آن اقدام نمایند. افراد پس از پایان اتمام زمان ویزای خود باید از خاک کشور آلمان را ترک نمایند و افرادی که اقامت دائم در این کشور را دارند پس از پایان ویزای موقت خود باید به محل سفارت آلمان رفته و پس از بررسی های صورت گرفته مجدداً آن را تمدید نمایند، تا بتوانند پس از چند سال به راحتی شهروندی آلمان را دریافت نمایند.

چگونگی تمدید ویزای آلمان

افرادی که پس از پایان زمان ویزای آلمان، علاقه دارند اقامت خود را در این کشور ادامه دهند، می توانند با مراجعه به سفارت این کشور نسبت به تمدید ویزای خود اقدام نمایند. به طور مثال بعضی از افراد پس از پایان زمان ۹۰ روزه ویزای توریستی خود، قصد دارند تا چندین روز و یا چندین ماه دیگر در این کشور بمانند. لذا این افراد می توانند با ارائه ادله و دلایل خود به سفارت، ویزای خود را تمدید نمایند. لازم به ذکر است این تمدید ویزا برای افرادی که قصد اقامت دائم در کشور آلمان را دارند، بسیار به کار می آید. این افراد می توانند پس از پایان دوره موقت ویزای خود، آن را به مدت یک سال دیگر تمدید نموده تا بتوانند شرایط لازم برای اقامت دائم در کشور آلمان را دریافت نمایند.

نکات مهم در مورد دریافت ویزای آلمان

افرادی که قصد دریافت ویزای آلمان را دارند، باید به یک سری از نکات بسیار مهم، توجه داشته باشند. از نکات مهمی که در زمان دریافت این ویزا به چشم می خورد، این است که هر فرد در یک خانواده باید به صورت شخصی برای دریافت ویزا اقدام نماید. به طور مثال در یک خانواده چهار نفره هر فرد باید مدارک هویتی و مستندات و ادله خود برای سفر به آلمان و دریافت ویزای این کشور را به صورت شخصی به سفارت ارائه دهد.


یکی از توصیه هایی که برای دریافت ویزا وجود دارد، این است که حتما برای دریافت این نوع از ویزا از وکلا و مشاورانی که در این امر سابقه خوبی دارند، استفاده کنید تا بتوانید به راحتی نسبت به دریافت ویزای آلمان اقدام نمایید. شرکت ما می تواند با استفاده از مشاوران و وکلایی که در امر به دریافت ویزا مشغول می باشند، بهترین خدمات را به شما ارائه دهند.
از دیگر نکاتی که در مورد دریافت ویزای آلمان وجود دارد، این است که چنانچه افراد نتوانند ویزای این کشور را دریافت نمایند، هزینه ای که برای دریافت وقت سفارت انجام داده اند، به هیچ وجه قابل استرداد نمی باشد.

نکات مهم در مورد دریافت ویزای آلمان

بحث پایانی

در پایان می توان گفت که دریافت ویزای آلمان به دلایل پتانسیل های مثبتی که در این کشور هست، همواره مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته شده است. لذا توصیه ما این است که با توجه به نکاتی که در متن بالا به آن اشاره کردیم، در زمان دریافت ویزای آلمان آن ها را به کار ببندید و با استفاده از این نکات به راحتی ویزای آلمان را دریافت نمایید. ما برای شما بهترین خدمات ویزا را ارائه خواهیم داد و با درصد بالایی این ویزا را برای شما دریافت خواهیم کرد. امیدواریم که در کشور آلمان سفر خوشی را داشته باشید و بتوانید به مقاصد مختلف خود دست پیدا کنید. از اینکه تا پایان متن تمام با ما همراه بودید بسیار سپاس گزاریم.

5 نظر

فرید 22 سپتامبر 2019 پاسخ

سلام
باکدام ویزا میتوانم به خاک آلمان وارد شم و اعلام پناهندگی کنم باکمترین هزینه
وآیا با پرواز از تهران به ترکیه واز آنجا بهآلمان مسیر خوبی است ؟

فرید 22 سپتامبر 2019 پاسخ

سلام
باکدام ویزا میتوانم به خاک آلمان وارد شم و اعلام پناهندگی کنم باکمترین هزینه
وآیا با پرواز از تهران به ترکیه واز آنجا بهآلمان مسیر خوبی است یا پیشنهاد دیگری میکنید
ممنون از شما

مریم 1 جولای 2019 پاسخ

سلام
من قصد مهاجرت به کشور آلمان رو دارم
لطفا راهنماییم کنید
با تشکر

امیر عبادی 29 ژوئن 2019 پاسخ

با سلام
من‌از یک شرکت آلمانی پیشنهاد کاری دارم شغل من مهندسی نساجی هست
آیا شما میتونید راهنمایی کنید چطور میتونم‌ویزای آلمان بگیرم‌و‌یک‌سال در آلمان‌بمونم؟
ممنون اگه پاسخ بدید

مدیر سایت 1 جولای 2019 پاسخ

*** پاسخ مدیر سایت
باسلام واحترام

شما باید ویزای بلند مدت از نوع اقامتی درخواست نمایید

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید
خدمات ویزا
۸۸۹۴۵۴۵۶
۰۹۱۰۷۶۳۶۳۲۵

نظر دهید

مطالب مرتبط