وقت سفارت دانمارک

گرفتن وقت سفارت دانمارک یا هر کشور اروپایی دیگر نیاز به گذاشتن زمان و کمی اطلاعات در زمینه ویزا و قوانین بین کشورها دارد. اگر شما می خواهید که به دانمارک سفر کنید باید ویزای دانمارک را بگیرید و برای این کار باید در درجه اول وقت سفارت دانمارک را بگیرید تا بتوانید برای سفر به این کشور اقدام کنید.  وب سایت خدمات ویزا کاملترین مرجع برای دریافت وقت سفارت برای شما می باشد.شما می توانید در وب سایت وقت سفارت مراحل ثبت نام و درخواست ویزای خود را به صورت آنلاین انجام داده و قدم به قدم از مسیر دریافت ویزا مطلع شوید.

آشنایی با کشور دانمارک

قبل از گرفتن وقت سفارت دانمارک خوب است که کمی بیشتر با این کشور و آداب و رسوم آن آشنا شوید. کشور دانمارک در اروپای شمالی قرار دارد  و با جمعیتی در حدود شش میلیون نفر، این کشور را می توان یکی از ثروتمندترین کشورهای اروپایی دانست. مردم دانمارک در ثروت زندگی می کنند و از نظر اجتماعی و اقتصادی نیز بالاترین سطح رفاه را دارا می باشند.پایتخت کشور دانمارک شهر کپنهاگ است که در میان پنج شهر بزرگ جهان که برای زندگی مناسب هستند قرار دارد. جالب است بدانید که دانمارک یکی از معدود کشورهایی است که هنوز حکومت پادشاهی در آن پابرجاست و به دلیل زیبایی طبیعی و سرمایه گذاری درست در زمینه مکان های دیدنی همه ساله هزاران نفر راهی سفر به این منطقه می شوند.

وقت سفارت دانمارک

ویزای دانمارک

اگر قصد دارید با تور دانمارک به این کشور سفر کنید یا می خواهید سفر خصوصی یا کاری به دانمارک داشته باشید قبل از هرچیز باید ویزای دانمارک را تهیه کنید.شما می توانید با درخواست ویزای شینگن علاوه بر امکان سفر به دانمارک به کشورهای مجاور و کلیه کشورهای عضو این پیمان نیز سفر کنید اما اگر قصد شما تنها سفر به دانمارک است  می توانید با کارشناسان ما مشورت کنید تا به شما ساده ترین و بهترین راه دریافت ویزای دانمارک را نشان دهند.

پس از دریافت ویزای شینگن شما می توانید به مدت سه ماه (۹۰ روز) در کشورهای عضو این پیمان رفت و آمد کنید.اما شما نیازی نیست که برای گرفتن وقت سفارت دانمارک حتما به سفارت این کشور مراجعه کنید. در حقیقت کشور دانمارک علاوه بر سفارت،  از کارگزاری برای اجرای امور درخواست ویزای متقاضیان نیز کمک می گیرد.

وقت سفارت دانمارک

استفاده از کارگزار سفارت

همانطور که گفتیم کارگزاری امور مربوط به ویزای دانمارک را انجام می دهد.

شما برای امور مرتبط با ویزا ، و انجام مصاحبه باید در دفتر کارگزاری حاضر شوید. اما قبل از این کار باید درخواست ویزا بدهید و برای این کار نیز باید وقت سفارت دانمارک بگیرید. می توانید در وبسایت خدمات ویزا به سادگی به صورت آنلاین درخواست خود را پیگیری کنید و با کمترین دردسر به کمک سامانۀ پیشرفته و کارشناسان سایت مراحل درخواست وقت سفارت دانمارک و ویزای این کشور را طی کنید.همچنین لازم است که تلفن خدمات ویزا در تهران را داشته باشید.که در این قسمت به آن ها اشاره می شود.                 

تلفن : ۸۸۹۴۵۴۵۶-۰۲۱

برای پاسخگویی به مشکلات و سوالات شما و شماره فکس ۸۹۷۷۵۶۵۲ برای ارسال نامه یا مدارک احتمالی می تواند کاربرد داشته باشد. این مجکوعه همچنین ایمیلی رسمی جهت پاسخگویی به سوالات و مشکلات درخواست کنندگان وقت سفارت دانمارک و مراجعین قرار داده است.برای دریافت ویزای دانمارک می توانید به آدرس سایت کارگزار نیز مراجعه کنید.

اما چنانچه تمایل دارید بدون دردسر و با صرف کمترین وقت و هزینه وقت سفارت دانمارک بگیرید یا ویزای این کشور را تهیه کنید با کارشناسان ما در ارتباط باشید .

وقت سفارت دانمارک

مراحل دریافت وقت سفارت دانمارک و ویزای دانمارک

برای گرفتن ویزای دانمارک لازم است که شما حداقل شش هفته قبل از زمان سفر  به سفارت این کشور مراجعه کنید. ویزایی که دریافت خواهید کرد در چهارچوب قوانین شینگن می باشد و تا سه ماه اعتبار دارد اما شما در این زمان اجازه کار در کشور دانمارک را ندارید و صرفا یک توریست محسوب می شوید. قبل از هرکار باید وقت سفارت دانمارک بگیرید و سپس با تهیه مدارک مشخص شده و با در نظر گرفتن نوع ویزایی که به آن نیاز دارید در زمان مشخص شده به سفارت بروید.

وقت سفارت دانمارک

ترجمه کردن مدارک جهت وقت سفارت دانمارک و ویزای دانمارک

گفتیم که مدارکی که به سفارت دانمارک تحویل می دهید باید ترجمه شده باشند اما این ترجمه شامل هر نوع ترجمه ای نمی شود. شما باید مدارک ترجمه شده را به افسر سفارت بدهید و تنها چیزی که این مدارک را رسمی و معتبر می کند مهر دارالترجمه رسمی است. همچنین مدارک شما باید نشان دهنده این باشد که شما از سفر به دانمارک صرفا هدف گردشگری دارید و قصد اقامت دائم در این کشور را ندارید. در برخی موارد سفارت دانمارک از شما می خواهد که مدارک خود را توسط دادگستری نیز مهر و تایید کنید.

وقت سفارت دانمارک

انواع وقت سفارت دانمارک و ویزای دانمارک

کشور دانمارک به متقاضیان سفر  به این کشور انواع مختلفی از ویزا را ارائه می دهد. اینکه شما به چه نوع ویزایی نیاز دارید بسته به هدف شما از سفر می تواند متفاوت باشد و در بعضی موارد نیاز است که مدرک خاصی را ضمیمه مدارک خود کنید. از جمله ویزاهای رایج در کشورها می توان به ویزای کار دانمارک، ویزای پزشکی دانمارک ، ویزای ازدواج دانمارک ، ویزای تحصیلی دانمارک و ویزای توریستی دانمارک اشاره کرد.

در بیشتر موارد تاریخ شروع و پایان سفر در ویزا مشخص می شود و شما باید برنامه دقیقی برای زمان حضور خود در کشور مقصد داشته باشید. مثلا اگر ویزای شما سه ماهه است شما می توانید در هر زمان به کشور دانمارک سفر کنید به شرط اینکه تا پایان این سه ماه به کشور خود بازگشته باشید.

وقت سفارت دانمارک

دریافت فرم درخواست ویزا در وقت سفارت دانمارک

قبل از اینکه وقت سفارت دانمارک بگیرید لازم است که فرم درخواست ویزا را تهیه کنید و آن را پر کنید. این فرم را می توانید در آدرس سایت سفارت پیدا کنید.

پس از دریافت فرم درخواست ویزای دانمارک، باید آن را به دقت به زبان انگلیسی و بدون اشکال پر کنید . سپس مدارک لازم برای دریافت ویزا را نیز تهیه کنید تا در وقت سفارت دانمارک آنها را به سفارت یا کارگزار مربوطه تحویل دهید.اما چه مدارکی را باید در وقت سفارت دانمارک با خود ببریم؟

وقت سفارت دانمارک

مدارک لازم برای اخذ وقت سفارت دانمارک

اگر قصد دارید ویزای دانمارک بگیرید لازم است وقت سفارت دانمارک بگیرید . در زمان مشخص شده باید این مدارک را تحویل دانشگاه دهید.

 1. گذرنامه شما باید حداقل یک سال اعتبار داشته باشد و باید از صفحات عکس دار آن کپی تهیه کنید. همچنین باید از گذرنامه همراهان خود نیز کپی بگیرید. همچنین چنانچه روادیدی از گذشته از کشور دانمارک یا سایر کشورهای عضو شینگن دارید باید اصل و کپی آن را نیز همراه داشته باشید.
 2. اصل شناسنامه درخواست کنندگان به همراه کپی از تمام صفحات شناسنامه که باید به زبان انگلیسی نیز ترجمه شده باشد.
 3. در صورت ازدواج  متقاضی، اصل سند ازدواج یا طلاق همراه با اصل ترجمۀ سند ازدواج و یک کپی رنگی از تمام صفحات سند ازدواج برای افرادی که متقاضی دیدار با همسر خود در کشور دانمارک می باشند.
 4. اصل و ترجمۀ مدارک اثبات نسبت خانوادگی با فرد ساکن دانمارک و کپی آن که باید ترجمه شده باشد. این مدارک می تواند شامل هر چیزی باشد که نسبت سببی یا نسبی شما را با فرد ساکن دانمارک نشان دهد مانند شناسنامه والدین یا سند ازدواج و ….
 5. فرم درخواست ویزا که به دقت پر کرده اید و به صورت کامل و صحیح تایپ شده است. این فرم باید به زبان انگلیسی پر شود و اطلاعات کامل شما را شامل شود.
 6. سه قطعه عکس رنگی ویژه پاسپورت که بر طبق قوانین شینگن باید ۸۰ درصد صورت شما را نشان دهد. ابعاد عکس باید ۵/۴ در ۵/۳ بوده و زمینه ی آن سفید یا روشن باشد.
 7. دعوتنامه ی جدید از معرف یا دعوت کننده شما به دانمارک که باید شامل اطلاعات کامل شخصی، مانند نام و نام خانوادگی، شماره ی پرسنلی، تلفن، ایمیل، آدرس محل زندگی و مدت زمان حضور  مهمان و تاریخ مشخص شده برای ملاقات (در ملاقاتهای کاری) باشد.همچنین چنانچه دعوت کننده شما هزینه های سفر و اقامت شما را تقبل می کند (مثلا در موارد کاری که مهمان یک شرکت تجاری هستید) باید در دعوتنامۀ آنلاین کد دعوت نیز ثبت شود و یک پرینت از این برگه را نیز باید فرد دعوت شده همراه خودش داشته باشد.
 8. یک کپی واضح و مشخص از کارت اقامت یا پاسپورت فرد دانمارکی که شما را دعوت کرده باشد و روی این کپی باید شماره خارجی UDL یا شماره پرسنلی فرد CPR مشخص باشد.
 9. اگر  معرف شما در کشور دانمارک نام خود را تغییر داده یک کپی گواهی تغییر نام معرف نیز لازم است.
 10. اگر درخواست کننده ویزا فردی محصل است یا در  کشور خود شغل ثابتی دارد باید قبل از گرفتن وقت سفارت دانمارک ، از محل کار و تحصیل خود گواهی اشتغال به کار و تحصیل را بگیرد. این گواهی باید به زبان انگلیسی ترجمه شود و در آن باید تاریخ استخدام فرد و مدت زمان رسمی مرخصی و تعهد به بازگشت کار ثبت شده باشد و توسط محل کار  به صورت رسمی ذکر شده باشد.
 11. افراد بازنشسته می توانند اصل و کپی کارت بازنشستگی و آخرین حکم بازنشستگی و آخرین فیش حقوقی بازنشستگی خود را همراه با ترجمه انگلیسی آن ضمیمه پرونده کنند.
 12. قبل از رسیدن وقت سفارت دانمارک باید به بانک خود سری بزنید و گردش حساب سه ماه اخیر خود را پرینت کنید این نسخه و ترجمه آن باید با مهر بانک تایید شده باشد و در زمان وقت سفارت دانمارک ارائه این مدرک به مسئول سفارت ثابت می کند که شما قدرت مالی کافی برای پرداخت هزینه های سفر خود دارید. بنابراین حساب بانکی شما باید مبلغ مناسبی پول در این زمان سه ماهه داشته باشد.
 13. اگر قبلا به کشور دانمارک سفر کرده اید یا درخواست قبلی شما از سفارت دانمارک تایید یا رد شده است باید اصل پاسپورت قبلی خود را به همراه کپی ویزای قبلی دانمارک و نامۀ سفارت همراهتان داشته باشید.
 14. در زمان وقت سفارت دانمارک شما باید اصل و کپی بیمۀ پزشکی مسافرتی را همراه داشته باشید. این بیمه به مبلغ سی هزار یورو می باشد که در تمام کشورهای حوزه شینگن اعتبار دارد. البته اعتبار آن باید روی برگه رسید بیمه ثبت شود.
 15. همراه مدارکی که آماده می کنید تا در وقت سفارت دانمارک به مسئولین تحویل دهید باید یک پاکت پستی در سایز متوسط نیز وجود داشته باشد. روی پاکت نام و نشانی کامل خود را به عنوان گیرنده بنویسید و کدپستی و تمبر به میزان لازم روی آن بزنید، جواب درخواست شما در این پاکت به آدرسی که نوشته اید ارسال خواهد شد.

دقت کنید که این مدارک را به صورت کامل ، ترجمه شده، صحیح و بدون خط خوردگی داشته باشید و یک کپی نیز از مدارک همراه خود در طول سفر داشته باشید.اگر در زمانی که وقت سفارت دانمارک گرفته اید مدارک شما نقصی داشته باشد، درخواست شما رد خواهد شد.بنابراین پیشنهاد می کنیم با افراد خبره و مطلع ما در سایت وقت سفارت تماس بگیرید و دریافت وقت سفارت دانمارک و ویزای خود را به آنها بسپارید.

وقت سفارت دانمارک

هزینه درخواست وقت سفارت دانمارک

در زمانی که برای وقت سفارت دانمارک مراجعه می کنید لازم است بدانید که هزینه ویزا برای افراد مختلف متفاوت است.

شما برای هر فرد بزرگسال باید ۷۰ دلار پرداخت کنید.

کودکان همراه شما اگر زیر شش سال داشته باشند از پرداخت هزینه معافند. اما برای هر کودکی که بین شش تا یازده سال دارد باید چهل دلار پرداخت نمایید. این هزینه را در زمان درخواست ویزا میپردازید و ویزای شما چه  قبول شود و چه رد گردد این هزینه قابل بازگشت نیست. بهتر است در زمان وقت سفارت دانمارک هزینه شما نقدی و به یورو آماده باشد.

وقت سفارت دانمارک

توصیه‌های امنیتی در خصوص وقت سفارت دانمارک

دولت دانمارک از کسانی که در وقت سفارت دانمارک راهی این سفارت می شوند یا وارد این کشور می شوند، توصیه هایی کرده است که به شما کمک می کند بدون مشکل تقاضای خود را ارائه دهید. رعایت این موارد مانع از اختلال در روند اداری کار شما می شود.

 1. در زمان مراجعه به سفارت برای وقت سفارت دانمارک از وسایل و تجهیزات الکترونیکی استفاده نکنید.
 2. از همراه داشتن سلاح سرد و گرم بپرهیزید.
 3. همراه داشتن شوکر، اسپری و لوازم دیگر دفاعی در زمان مراجعه و وقت سفارت دانمارک ممنوع است.
 4. همراه خود مواد آتش زا، سمی و اسیدی نببرید.
 5. همراه داشتن چمدان ها و کیف هایی که چک کردن آنها برای مسئولین فرودگاه مشکل ساز است جدا بپرهیزید.
 6. همراه داشتن هرگونه مواد غذایی و مواد مخدر ممنوع است.
 7. از همراه داشتن باتری و ذخیره سازهای الکترونیک نیز خودداری کنید.

به یاد داشته باشید که در مرکز درخواست ویزا مکانی برای نگهداری لوازم شخصی شما وجود ندارد بنابراین قبل از ورود به سفارت دانمارک اطمینان حاصل کنید که موارد ممنوعه را به همراه ندارید.

وقت سفارت دانمارک

نحوه اخذ وقت سفارت دانمارک

اگر یکی از افراد خانواده شما در دانمارک زندگی می کند و شما از گرفتن وقت سفارت دانمارک قصد ملاقات با خانواده خود را دارید، ساده ترین راه برای دریافت ویزای دانمارک برای شما این است که از فرد مقیم درخواست دعوتنامه کنید. این دعوت نامه را ضمیمه مدارکی کنید که برای دریافت ویزای دانمارک باید در وقت سفارت دانمارک تحویل کارشناسان سفارت خانه دهید تا سرعت و امکان دریافت ویزا برای شما بیشتر شود.

همچنین اگر برای یک کار تجاری قصد سفر به دانمارک را دارید می توانید از شریک تجاری خود یا شرکتی که برای همکاری با شما تماس گرفته است درخواست دعوت نامه کنید. در این صورت شرکت دعوت کننده شما باید دعوت نامه را همراه با اطلاعات ارتباطی خود برای سفارت دانمارک در تهران ارسال کنید.

وقت سفارت دانمارک

وبسایت خدمات ویزا در خواست آنلاین وقت سفارت دانمارک

وب سایت خدمات ویزا افتخار دارد که تمام امور خدماتی دریافت وقت سفارت دانمارک را در ایران به سادگی و سهولت به انجام برساند. شما می توانید مراحل دریافت ویزای خود را با خیال راحت و به صورت آنلاین انجام داده و یا به کارشناسان ما واگذار کنید. ما به سادگی برای شما مراحل وقت سفارت دانمارک را سپری کرده و برای دریافت ویزای شینگن و بیمه های مسافرتی نیز می توانید از کارشناسان ما مشاوره  بگیرید. شما می توانید با یک هزینه اندک ، دیگر دردسر طی کردن مراحل طولانی سفارت را نداشته باشید.

وقت سفارت دانمارک

وقت سفارت دانمارک و ویزای تحصیلی دانمارک

دانشگاه های دانمارک به سبب کیفیت آموزش بسیار شناخته شده هستند و همین اعتبار است که موجب می شود افراد بسیاری علاقه مند به تحصیل در این دانشگاه ها باشند. مدارک این دانشگاه ها اعتباری بین المللی دارد بنابراین جای تعجبی ندارد اگر فردی قصد داشته باشد در یکی از پنج کشور دنیا از نظر سطح آموزش به تحصیلات خود ادامه دهد.

وقت سفارت دانمارک

اگر شما ویزای تحصیلی دانمارک را بگیرید می توانید به صورت پاره وقت نیز کاری برای خود پیدا کنید. همچنین لازم است که زبان دینش بیاموزید. اگر می خواهید در کشور دانمارک مدرک کارشناسی بگیرید تنها در صورتی می توانید به مقطع بالاتر بروید که نمراتی قابل قبول و در سطح این دانشگاه ها داشته باشید. آموزش در بیشتر دانشگاه های این کشور به زبان انگلیسی انجام می شود پس در زمان وقت سفارت دانمارک و درخواست تحصیل باید مدارک زبان معتبر نیز همراه داشته باشید.

هزینه های تحصیل در کشور دانمارک  بسته به مقطع تحصیلی شما می تواند متفاوت باشد. این هزینه سالانه بین ۱۰۰۰۰ تا ۱۲۰۰۰ کرون را شامل می شود. اگر تسلط کامل به زبان دینش داشته باشید می توانید به صورت رایگان در دانمارک تحصیل کنید اما سایر افرادی لازم است برای دریافت کمک هزینه تحصیلی تسلط کافی و مدرک آیلتس ۵/۶ را داشته باشند تا بتوانند ویزای تحصیلی دانمارک بگیرند. اما کسانی که موفق به دریافت ویزای تحصیلی دانمارک و تحصیل در این کشور می شوند می توانند درخواست اقامت و تابعیت این کشور را نیز بعد از دو سال زندگی در دانمارک ارائه نمایند.

وقت سفارت دانمارک

وقت سفارت دانمارک و ویزای پزشکی دانمارک

یکی از موارد درخواست ویزا به کشورهای بزرگ، ویزای پزشکی می باشد. ویزای پزشکی به خصوص در کشورهایی که از نظر سطح علمی و پزشکان زبده شهرت جهانی دارند نظیر آلمان، انگلیسی و سوئد دارای اهمیت بسیار است . با این حال در کشورهای دیگر مانند دانمارک نیز تقاضای ویزای پزشکی صورت می گیرد و این کشور در ارائه ویزای پزشکی تابع قوانین شینگن است.

کافی است مدارک پزشکی فرد، اثبات کند که کشور او سطح پزشکی لازم برای درمان بیماری فوق را ندارد و نیازمند کمک و درمان پزشکی در کشور دانمارک است. ویزای پزشکی در حقیقت یک ویزای فوری است و شما می توانید با داشتن مدارک پزشکی و نامه از طرف پزشک و بیمارستان دانمارکی که زمان درمان و بیماری را به اطلاع سفارت میرساند اقدام به دریافت این ویزا کنید. همچنین شما باید برای مدت درمان هزینه های بیمۀ درمانی مسافرتی را پرداخت نمایید.

وقت سفارت دانمارک
وقت سفارت دانمارک

وقت سفارت دانمارک و ویزای ازدواج

ویزای ازدواج  در صورتی به شما تعلق می گیرد که همسر شما تبعۀ دانمارک باشد. در این صورت لازم است شما و همسر شما مدارکی را به سفارت ارسال کنید. این روش به خصوص برای دریافت اقامت بسیار  استفاده می شود. اما در زمینۀ آن سخت گیری های زیادی انجام می شود مثلا اثبات شاهد و مدارک محکم دال بر ازدواج شما با فردی که شهروند کشور دانمارک است و شما را از نظر مالی حمایت می کند. همچنین اگر کسی که شما را به دانمارک دعوت کرده شهروند این کشور نباشد لازم است که مدارکی درباره زمینه های آشنایی خود در چند سال گذشته و ملاقاتهای احتمالی ارائه کنید. برای اینکار باید یک فرم ابتدایی را که نشان می دهد شما درخواست ازدواج با فردی مقیم دانمارک دارید پر کنید همچنین باید مدارک شخصی شما نشان دهنده مجرد بودنتان باشد یا اگر همسرتان را از دست داده اید گواهی فوت او را ارائه کنید. سختگیری های بسیاری در این روش انجام می شود که برای جلوگیری از افرادی است که به دنبال گرفتن اقامت دانمارک به کمک ازدواج هستند.

سفارت دانمارک در ایران

همانطور که گفتیم امور مربوط به ویزا و وقت سفارت دانمارک در ایران توسط سفارت دانمارک و کارگزار ویژه این سفارت انجام میگیرد. شما لازم است درباره این سفارت و کارگزار آن اطلاعات کافی کسب کنید و همچنین راههای ارتباطی با آنها را به درستی بدانید. در این بخش ما درباره سفارت دانمارک در ایران صحبت می کنیم.

آدرس سفارت دانمارک: تهران، خیابان دکتر شریعتی، بالاتر از پل صدر، کوچۀ هدایت، کوچۀ دشتی، شماره ۱۰

ساعت کار سفارت دانمارک

سفارت دانمارک روزهای شنبه و جمعه تعطیل می باشد بنابراین شما برای مراجعه به این سفارت باید در روزهای دوشنبه تا چهارشنبه بین ساعتهای نه تا دوازده ظهر در محل سفارت حاضر باشید.همچنین جهت پاسخ دهی به تماس های تلفنی روزهای یکشنبه تا پنجشنبه در همین ساعات ، با شماره تلفنی که بالاتر ارائه کردیم تماس حاصل کنید.امیدواریم که این مقاله اطلاعات کافی درباره کشور دانمارک و درخواست ویزا و وقت سفارت دانمارک به شما ارائه داده باشد.

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

نظر دهید

مطالب مرتبط